Nazywam się Kamila Krasiejko-Sulima.

Psycholog, socjoterapeuta

Jestem psycholożką, socjoterapeutką i psychoterapeutką (w trakcie szkolenia). Studia psychologiczne ukończyłam w 2008 roku na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Jestem absolwentką studiów podyplomowych socjoterapii i psychoterapii dzieci i młodzieży.

Swoje doświadczenie zdobywałam w placówkach służby zdrowia oraz oświacie pracując z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Prowadzę terapię w nurcie poznawczo-behawioralnym (Cognitive-Behavioral Therapy, CBT), korzystam również z terapii akceptacji i zaangażowania (Acceptance & Commitment Therapy, ACT) należąca do tzw. trzeciej fali terapii behawioralnej. Należę do PTTPiB – Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej. Stale podnoszę swoje kwalifikacje, uczestnicząc w konferencjach i szkoleniach. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji indywidualnej i grupowej.

Nazywam się Kamila Krasiejko-Sulima.
Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.